Spoštovani starši in učenci,

obveščamo vas, da od ponedeljka, 19. 10. 2020,  dalje, imajo učenci od 6. do 9. razreda pouk na daljavo.  Vlada RS  je sprejela dodatne ukrepe, s katerimi želi  omejiti širitev koronavirusa COVID-19.

Za učence od 1. do vključno 5. razreda se pouk izvaja v šoli.  Morebitne odsotnosti učencev iz teh razredov redno sporočajte razrednikom preko e-asistenta.
Za vse učence od 1. do 5. razreda bo prehrana organizirana v šoli, zato prosimo starše, da jo odjavijo po ustaljenem načinu, če otroka ne bo v šolo.

V ŠOLO IN VRTEC LAHKO VSTOPAJO LE ZDRAVI UČENCI.

Še vedno se upoštevajo vsa navodila in priporočila o ohranjanju osebne razdalje 1,5m. Ob vstopu v šolo in vrtec je nošenje mask za učence, starše in zaposlene obvezno. Redno umivamo ali razkužujemo roke, upoštevamo talne označbe.
Vozni red šolskih avtobusnih prevozov se v naslednjem tednu ne bo spremenil .
Prosimo, da upoštevate naša navodila in pravila, v okviru katerih bomo delovali v kriznih razmerah.
O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo obveščali preko šolske spletne strani.

HVALA ZA RAZUMEVANJE, SREČNO IN ZDRAVO!

Ravnateljica:
Mag. Slavica Trstenjak