V okviru  projekta ŠPORT-ŠPAS, dan druženja in gibanja vseh generacij, smo na delovno soboto 25. 5. 2019 izvedli dejavnosti, ki so nas združevale, povezovale in zabavale.
Najprej smo si ogledali prikazno vajo PGD Negova v sodelovanju NMP ZD Gornja Radgona, nato smo v jedilnici šole pozorno poslušali predstavitvi:

1. Temeljni postopki oživljanja pod vodstvom vodje reševalne službe ZD Gornja Radgona gospoda Zorana Petroviča, dipl. zdravstvenik.
  2. Zdrava prehrana šolskega otroka, gospa Petra Felkar Vogrinčič, dipl. inž. prehrane.

Po okrepčilni malici, smo dan nadaljevali z aktivnostmi v okviru Erasmus+ projekta. Učenci od 1. do 5 razreda so se s starši podali na ORIENTACIJSKI POHOD, kjer so pridobivali nove izkušnje, kako se orientirati v naravi, krepili svoje zdravje in razvijali pravilen odnos do narave. Učenci od 6. do 9. razreda pa so opravili KROS in s tem razvijali osnovne motorične spretnosti.

Z motom skupaj znamo in zmoremo, smo vsi zelo zadovoljno zaključili sobotno dopoldne, ki nam bo ostalo v lepem spominu.
Vsem sodelujočim se zahvaljujem za sodelovanje pri izvedbi dneva. Fotografije so v galeriji.

Mateja Vodenik Pangeršič