POZDRAV VSEM!

Zaključujem svoje obdobje ravnateljevanja na OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova. Vsak od nas v svojem življenju sprejema prelomne odločitve in tudi sama sem začutila, da je čas mojega umika spet nazaj med učence. Ostaja še mi nekaj malo časa do moje upokojitve, zato se mi zdi prav, da ravnateljevanje na naši šoli prevzamejo mlajši. Vsak čas, ki ga živimo, prinaša svoje izzive in teh je v zadnjih letih vedno več. Zato novemu ravnatelju, Mateju Kranerju, želim uspešno ravnateljevanje. Verjamem vanj in vem, da bo naredil vse, kar je v njegovi moči, da OŠ dr. Antona Trstenjaka ostaja šola, ki daje poudarek ne samo akademskemu, ampak tudi čustenemu osebnemu pristopu do otrok in učencev.

Hvala vsem, ki ste bili z menoj v teh dvajsetih letih, me spodbujali, hrabrili in mi nastavili tudi kritično ogledalo. Hvala mojim otrokom v vrtcu, da sem se lahko z vami igrala, hvala mojim učencem, da ste potrpežljivo poslušali moje objave z moralnimi nauki in znali biti prijazni. Hvala staršem, da ste bili odprti za sodelovanje in bili sodelovalni. In hvala vsem mojim sodelavcem, ki ste z menoj peljali razvoj naše majhne podeželske šole in vrtca. Skupaj z vami in z vašo pomočjo smo dokazali, da so tudi majhni lahko močni in zmorejo vse to, kar zmorejo veliki. S hvaležnostjo se oziram na skupaj preživeti čas in se oproščam za vse, kar ni bilo tako kot ste pričakovali.

Vsem skupaj prijazne in zanimive počitnice in miren dopust!

Slavica Trstenjak