5. oktobra smo obeleževali svetovni dan učiteljev. Ta dan je na Sveti Ani potekala slavnostna akademija Društva pedagogov dr. Antona Trstenjaka. Med nagrajenci so bili tudi učitelji in vzgojitelji naše šole. Učiteljici Mateji Šajhar in vzgojiteljici Slavici Marinič sta bili podeljeni priznanji II. stopnje. Učiteljica Jelka Žurman in naša dolgoletna ravnateljica mag. Slavica Trstenjak sta prejeli najvišje priznanje – plaketo Društva pedagogov dr. Antona Trstenjaka. Vsem nagrajencem iskreno čestitamo!Šola je za vsakega predlagatelja pripravila obrazložitve, ki si jih lahko preberete spodaj. Fotografije so na ogled v galeriji.
SLAVICA TRSTENJAK          JELKA ŽURMAN          SLAVICA MARINIČ          MATEJA ŠAJHAR